Na skuteczność twoich działań w social mediach ma wpływ nie tylko znajomość działania tych platform, wykorzystywania dostępnych tam narzędzi czy wiedza teoretyczna. Za twoim sukcesem stoi przede wszystkim twoje zaangażowanie, autentyczność w tym co robisz, pasja i miłość do swojej pracy.

Proponuje Ci spotkanie online ze mną. W miłej atmosferze porozmawiamy o Tobie, twoim biznesie, twoich pasjach. Powiesz mi co w Twoim działaniu w social mediach sprawia Ci trudności, jakie czujesz opory, co jest dla Ciebie tajemnicą w funkcjonowaniu tych platform. 

Poświęcę dla Ciebie tyle czasu, ile będziesz potrzebowała aby omówić wszystkie nurtujące kwestie.

Social Media

Social Media

 

 

 >  Sprawdzenie profilu pod kątem spójności wizualnej ( doboru odpowiednich zdjęć, ich jakości i odpowiedniego rozmiaru dostosowanego do wymagań IG, tworzeniu spójnej siatki zdjęć na głównej stronie IG, podpowiedzi jak odpowiednio wykonywać zdjęcia produktów aby przyciągały uwagę klienta, pomoc w ustaleniu odpowiedniego stylu profilu, na jakich walorach estetycznych będzie budowane konto, czy będą publikowane tylko zdjęcia własne czy zdjęcia klientów i osób współpracujących )

 

 >  Wspólne określenie koncepcji profilu, zbudowanie długo falowego planu działania, opartego na autentyczności i twojej kreatywności. 

 

 Pomoc w stworzeniu odpowiedniego życiorysu na Instagramie ( inaczej nazywa się to BIO profilu na Instagramie, jest to nazwa użytkownika, która jest ważnym aspektem w pozycjonowaniu naszego konta w wyszukiwarce IG i zwiększaniu zasięgów organicznych, opis naszej działalności, mamy tylko 150 znaków aby zdefiniować czym się zajmujemy w czym możemy pomóc osobie która odwiedza nasz profil albo jaki rodzaj usług oferujemy, czy jakie produkty sprzedajemy.

 

 Ocena obecnie publikowanych treści na Instagramie, pomoc w dobraniu odpowiedniego przekazu dla klienta, określeniu stylu pisania, jak można mówić o swoich produktach, czym można się wyróżnić na tle konkurencji, jak za pomocą słowa zwrócić uwagę odbiorcy, możliwość przygotowania jednego przykładowego tekstu do postu.

 

  Sprawdzenie obecnych zasięgów postów, zaanagażowania społeczności, statystyk, określenie grupy docelowej, pomoc w doborze odpowiednich godzin publikacji postów, częstotliwości postów.

 

  Dobór odpowiedniej bazy hasztagów

 

  Wspólne przejrzenie social mediów, określenie ich mocnych i słabych stron, wybranie kierunki działania aby móc się wyróżnić.

 

  Określenie strategii publikacji Instastory

 

  Omówienie zasad działania algorytmu Instagrama

 

  Pomoc w doborze odpowiednich działań marketingowych na Instagramie

 

Cena: 800 pln netto 

Audyty social media

Instagram

  Sprawdzenie profilu pod kątem spójności wizualnej ( doboru odpowiednich zdjęć, ich jakości i odpowiedniego rozmiaru dostosowanego do wymagań FB ( rozmiar zdjeć na FB i IG jest inny ), podpowiedzi jak odpowiednio wykonywać zdjęcia produktów aby przyciągały uwagę klienta, pomoc w ustaleniu odpowiedniego stylu profilu, na jakich walorach estetycznych będzie budowane konto, czy będą publikowane tylko zdjęcia własne czy zdjęcia klientów i osób współpracujących )

 

  Ocena obecnie publikowanych treści na Facebook, Instagram bazuje na zdjęciach to o tyle na fanpage FB można publikować więcej treści, pomoc w dobraniu odpowiedniego przekazu dla klienta, określeniu stylu pisania, jak można mówić o swoich produktach, czym można się wyróżnić na tle konkurencji, jak za pomocą słowa zwrócić uwagę odbiorcy, możliwość przygotowania jednego przykładowego tekstu do postu

 

  Sprawdzenie obecnych zasięgów fanpage, zaanagażowania społeczności, statystyk, określenie grupy docelowej, pomoc w doborze odpowiednich godzin publikacji postów, częstotliwości postów

 

  Wspólne przejrzenie fanpage, określenie ich mocnych i słabych stron, wybranie kierunki działania aby móc się wyróżnić

 

  Wspólne określenie koncepcji profilu, zbudowanie długo falowego planu działania, opartego na autentyczności i twojej kreatywności. 

 

  Pomoc w doborze odpowiednich działań marketingowych na Facebooku

 

  Określenie poprawności skonfigurowania sklepu na FB, połączenia sklepu FB z Instagramem

 

 

Cena: 600 - 800 pln netto 

Audyty social media

Facebook

Social Media Content

A może chcesz umieścić swój social mediowy content w pięknych

okolicznościach przyrody, na wybrzeżu Costa del Sol, wśród gór Sierra Nevada,

lasów i jezior andaluzyjskich ?

Kontakt >