Daje Ci narzędzia do kreowania twojego biznesu marzeń, pomogę znaleźć twoją ścieżkę i poprowadzę Cię na niej

W ciągu 13 lat prowadzenia własnej działalności nauczyłam się bardzo wiele.

Pracowałam w typowo męskim świecie, zarządzałam zespołem pracowników, negocjowałam kontrakty opiewające na ogromne sumy, doświadczyłam też wielu sukcesów i porażek, braku przychodu, zamknięcia działalności, gdy przyszedł czas na wyjście z męskiego świata i wejście w żeńską energie bo musi być równowaga byłam rozdarta.

Weszłam w świat kreacji i stworzyłam swój własny rękodzielniczy produkt. Tworzenia go uczyłam się od podstaw, nie mając żadnych wcześniejszych umiejętności , w tym momencie mojego życia chyba tylko ja wierzyłam w powodzenie tego projektu.

Nie miałam żadnego doświadczenia w sprzedaży online, w działaniu social mediów takich jak FB czy IG, w działaności marketingowej, w prowadzeniu sklepu online, w pozycjonowaniu stron.

Całą wiedzą którą chce się z tobą podzielić zdobyłam sama, popełniając przy tym milion błędów, robiąc jeden krok na przód a później trzy do tyłu.

Nadszedł czas aby wyjść z tym doświadczeniem do świata i pokazać innym wspaniałym kobietą że też mogą stworzyć swój dochodowy biznes opierający się na pasji, kreatywności, autentyczności i zaangażowaniu.

Kobiecy biznes