Kontakt >

Umówimy się na pierwsze spotkanie online w miłej atmosferze, opowiesz mi o sobie i swoim biznesie, ustalimy w czym mogę Ci pomóc. Następnie ja przygotuje dla Ciebie całą strategię działania, zmiany jakie proponuje Ci wprowadzić, podzielę się z Tobą moją wiedzą na temat działania Instagramu i tego jakie Ty możesz podjąć kroki, aby zbudować zaangażowaną społeczność, dawać ludziom wartość, pokazać się taką jaka jesteś, w tym co robisz i przyciągać do siebie osoby, z którymi Twoja oferta będzie rezonować a kreowanie i zarabianie będzie szło Ci z lekkością. Pomogę Ci ułożyć plan postów, udzielę Ci wskazów jak nagrywać i montować rolki, czy warto wciąż publikować posty. Gdy zapoznasz się z tym co Ci przygotowałam, będziemy mogły umówić się na kolejne spotkanie online podczas którego będziesz mogła zadać mi dodatkowe pytania, zapytać o niejasne wciąż rzeczy dla Ciebie, pomogę Ci przygotować plan publikacji na dany okres jednego miesiąca.

Jak wygląda nasza współpraca?

Strategia działania

Audyty social media

 

 

 >  Sprawdzenie profilu pod kątem spójności wizualnej ( doboru odpowiednich zdjęć i video, ich jakości i odpowiedniego rozmiaru dostosowanego do wymagań IG, tworzeniu spójnej siatki  głównej stronie IG, podpowiedzi jak odpowiednio wykonywać zdjęcia i nagrywać video do rolek produktów aby przyciągały uwagę, pomoc w ustaleniu odpowiedniego stylu profilu, na jakich walorach estetycznych będzie budowane konto, 

 

 >  Wspólne określenie koncepcji profilu, zbudowanie długo falowego planu działania, opartego na autentyczności i twojej kreatywności. 

 

 Pomoc w stworzeniu odpowiedniego życiorysu na Instagramie ( inaczej nazywa się to BIO profilu na Instagramie) jest to kluczowa kwestia na Twoim profilu, umieszczenie tam odpowiednich słów kluczowych określających niszę Twojej działalności

 

 Ocena obecnie publikowanych treści na Instagramie, pomoc w dobraniu odpowiedniego przekazu dla klienta, pomoc w określeniu niszy 

 

  Sprawdzenie obecnych zasięgów postów i rolek, zaanagażowania społeczności, statystyk, określenie grupy docelowej, pomoc w doborze odpowiednich godzin publikacji postów, częstotliwości postów.

 

  Dobór odpowiedniej bazy hasztagów i słów kluczowych

 

  Dobór działań zgodnych z Twoją autentycznością i osobowością, abyś mogła czerpać radość z bycia i działania na Instagramie

 

  Określenie strategii publikacji Instastory

 

  Omówienie zasad działania algorytmu Instagrama

 

  Pomoc w doborze odpowiednich działań marketingowych na Instagramie

 

Cena: 2000 pln netto 

Gdy w kolejnych miesiąc będziesz również potrzebowała mojego wsparcia przy ustalaniu strategii działań, możesz się ze mną umówić na kolejną rozmowę online.

 

Cena: 200 pln netto  |  1 h spotkania

Instagram

Instagram

Na skuteczność Twoich działań na Instagramie ma wpływ nie tylko znajomość działania tej platformy, wykorzystywania dostępnych tam narzędzi czy wiedza teoretyczna. Za Twoim sukcesem stoi przede wszystkim Twoje zaangażowanie, autentyczność w tym co robisz, pasja i miłość do swojej pracy.

Proponuje Ci spotkanie online ze mną. W miłej atmosferze porozmawiamy o Tobie, Twoim biznesie, Twoich pasjach. Powiesz mi co w Twoim działaniu w social mediach sprawia Ci trudności, jakie czujesz opory, co jest dla Ciebie tajemnicą w funkcjonowaniu tej platformy, jakie są Twoje cele i co stoi Ci na przeszkodzie do ich realizacji.

Poświęcę dla Ciebie tyle czasu, ile będziesz potrzebowała aby omówić wszystkie nurtujące kwestie.