Jeśli zdecydowałaś/łeś się, że chcesz abym wykreowała stronę dla Ciebie, odezwij się do mnie, ustalimy wszystkie szczegóły

Kontakt >

Korzyści płynące ze strony zbudowanej na Wabwave:

 

>  Strona internetowa zbudowana bez żadnych szablonów, bez kodowania, indywidualna, niepowtarzalna dla każdego klienta inna, kreację strony rozpoczynam od tzw. czystej kartki, gdzie każdy element może być dowolnie rozmieszczony. Kreuję stronę dla Ciebie, aby była zgodna z Twoją energią i każda osoba, która odwiedzi Twoją stronę, mogła poczuć kim Ty jesteś i jakie wartości niesiesz ludziom. Algorytm Google "nie lubi" stron tworzonych na szablonach, tym bardziej tych na WordPressie, które są globalnie dostępne dla wszystkich i istnieją miliony stron stworzonych na tym samym szablonie.

 

> Brak konieczności instalowania wtyczek, które dodatkowo obciążają stronę. Wabwave wszystkie potrzebne stronie internetowej funkcje ma zawarte w sobie.

 

>  Łatwy w obsłudze panel CMS strony, który nie wymaga specjalistycznej wiedzy, umiejętności kodowania. Każdy użytkownik, może nauczyć się jego obsługi i sam wprowadzać modyfikację na swojej stronie, edytować czy dodawać treści. Nie będziesz musiała do każdej modyfikacji zatrudniać webmastera.

 

 >  Strony budowane w kreatorze Wabwave są szybsze. Gdy chciałabym zbudować dwie takie same strony internetowe za pomocą kreatora Wabwave i WordPress, to strona stworzona na Wabwave będzie mniejszego rozmiaru i będzie posiadała lepiej zoptymalizowany kod, będzie się wczytywała w wyszukiwarce szybciej. 

 

 > Wsparcie techniczne 24h/7 dni, bardzo przyjazny support, który szybko odpowie na Twoje zgłoszenie. Nie musisz wykonywać aktualizacji samodzielnie, pilnować wtyczek, ich kompatybilności, usuwać błędów na stronie, dbać o to, aby strona się nie wysypała. Na WordPress w związku z tym, że jest najpopularniejszą platformą do budowy stron na świecie, jest bardzo dużo włamań hakerskich, trzeba sobie umieć z nimi radzić, po każdym włamaniu jest wymagane czyszczenie strony, zdarzają się często tzw. wysypania strony, strona przestaje działać, na przykład po aktualizacji jakieś wtyczki bo zaktualizowana wtyczka nie jest kompatybilna z pozostałymi. Dla osoby która nie zna się na WordPressie wszystkie aspekty techniczne będą generowały ogrom frustracji i niepewności. Zajmowanie się sprawami technicznymi strony, może Cię skutecznie odciągać o kreacji swojego biznesu i tego co masz do zaoferowania swoim klientom.

 

>  Dostęp do kreatora nie jest kosztownym wydatkiem, a w ramach jednej rocznej opłaty otrzymujesz:

* panel CMS do obsługi strony internetowej,

* hosting bez limitów,

* certyfikat SSL,

* nielimitowana ilość skrzynek pocztowych we własnej domenie,

* nielimitowana ilość podstron,

* nielimitowana ilość GB na pliki,

* przepustowość bez limitu

 

Dlaczego Wabwave

Dlaczego Wabwave